19 mrc '14

Mindennapos testnevelés

Pázmándfalu
A TÁMOP pályázatának köszönhetően megvalósult iskolánkban a mindennapos testnevelés. A tanórák és délutáni foglakozások alkalmával a tanmeneteknek megfelelő tanórákon kívül lehetőség nyílt a speciális képesség-fejlesztésre és a játékos foglakozásokra is.tesi1k.jpg

Táp
tesi4k.jpgA mindennapos testnevelésnek köszönhetően az iskola adottságit teljes mértékben ki tudjuk használni. A tornaterem felszereltsége és az így kapott idő, tanóra lehetőséget biztosít a változatos, sokszínű testnevelés órák tartására, és így alkalom nyílt a kötelező tananyagok átadásán kívül a táncos és szórakoztató programokra, továbbá a gyermekek hatalmas mozgásigényének kielégítésére.

22 nov '13

Pályaválasztás

Tisztelt Szülők!
Kedves Diákok!

Az idei tanévben elektronikus formában jelent meg a "Pályaválasztási útmutató 2014/2015" című kiadvány, amelyet az alábbi kinkre kattintva letölthetnek:
palyavalasztasi_utmutato_2014_2015.pdf

Néhány használati tanács:
- a tartalomjegyzékben a megfelelő helyre kattintva az adott iskolához ugorhatunk;
- a CTRL+Home billentyűkombinációval a dokumentum elejére ugorhatunk;
- a CTRL+F billentyűkombinációval egy kifejezésre kereshetünk a dokumentumban.
Oldal:  1 2 3 4 5 6 [7]