Határtalanul: HAT- 16-01-0743

A program keretében Felvidéken - Gömör megyében, Rákóczi Ferenc nyomán barangoltunk, a Bakonyszentlászlói Szent László Általános Iskola hetedikeseivel, 2017. május 2-4-ig.

Tartalmas három napot töltöttünk el együtt, sok ismerettel és élménnyel gazdagodtunk. Reméljük, a program jövőre is folytatódik.

A 2017-18-as tanévben a Délvidéket szeretnénk meglátogatni.

138.jpg 139.jpg 140.jpg 141.jpg 142.jpg 143.jpg 144.jpg 145.jpg 146.jpg 147.jpg
A pályázat előzetes programjaként Budapestre látogattunk, ahol a Magyarság Házában és a Nemzeti Galériában kalandoztunk.

Szakma Sztár Budapest

A győri Iparkamara szervezésében jártunk Budapesten az országos Szakma Sztár Fesztiválon.

Szintén pályaválasztást segítő program volt, amit nagyon élveztünk, mert kipróbálhattunk különböző szakmai fogásokat.

A fiúk virágtartót készítettek, falat festettek, a lányok hajat fontak, ablakot pucoltak, terítettek. Tartalmas programban volt részünk.

Fenntarthatósági témahét

A Fenntarthatósági témahéten áprilisban a szeresd az állatokkal kapcsolatban állatbemutatón vettek részt az iskola tanulói.

148.jpg 149.jpg 150.jpg 151.jpg

Könyvtári program

Szabó Béla fotóművész képeiből láthattunk prezentációt élménybeszámolóval egybekötve.

szab_bla_elads.jpg szab_bla_elads_2.jpg szab_bla_elads_3.jpg

Magyar verseny

Tankerületi magyar versenyünket a költészet napján szerveztük, adózva ezzel iskolánk névadójának.

A tankerület közeli iskolái neveztek versenyünkre, amely mindig egészséges versenyszellemben zajlik az 5-8. évfolyamon.

Részt vettek a versenyünkön a

Tápszentmiklósi Csokonai Vitáz Mihály Általános Iskola

Écsi Petőfi Sándor Általános Iskola és AMI

Veszprémvarsányi Fekete István Általános Iskola

Bakonyszentlászlói Szent László Általános Iskola

Töltéstavai Fiath János Általános Iskola és AMI

Húsvét az iskolában

A szülői munkaközösség és a húsvéti nyúl közös meglepetéseként, új fejlesztő játékokkal valamit két paddal szépült iskolánk udvara.

A gyerekek nagy lelkesedéssel próbálták ki az új eszközöket. Köszönjük, hogy ismét széppé varázsolták az ünnepünket.

154.jpg 155.jpg 156.jpg 157.jpg

Arany-láz

Az iskolában működő „Minden, ami vers” szakkörösökkel iskolai és községi ünnepélyeken szerepeltünk. Arany János születésének 200. évfordulójára szerveztük meg az „Arany-láz” vetélkedőt, amelyen sok diákunk részt vett.

Nyílt tanítási nap 2017

2017. március 1-jén tartottuk nyílt napunkat, ahol a szülők bepillantást nyerhettek mindennapi munkánkba.

A leendő elsősök március 7-én látogattak hozzánk, lelkesek és ügyesek voltak, nagyon készülnek az iskolába.

159.jpg 160.jpg 161.jpg 162.jpg 163.jpg 164.jpg 165.jpg 166.jpg 167.jpg

Látás-és hallássérültek látogatása

Iskolánkban az esélyegyenlőségre is hangsúlyt fektetünk, ennek keretében látogattak el hozzánk a Máltai Szeretetszolgálat szervezésében látás- és hallássérült emberek, akik pozitív példát mutattak nekünk és nagyon jót beszélgettünk.

Farsang 2017

Február 11-én volt a farsangi bálunk, ahol az egyéni jelmezesek felvonulása után az osztályok és a szülők produkciói kápráztatták el a nézőket.

A délután folyamán volt zene, tánc, tombola és büfé. Nagyon jól éreztük magunkat.

169.jpg 170.jpg 171 172 173 174 175
Oldal:  1 2 3 [4] 5 6 7