17 okt '18

ISKOLANYITOGATÓ

A 2018-19-es tanévben is megtartottuk hagyományos ISKOLANYITOGATÓ rendezvényünket. Négy állomáson forgószínpadszerűen munkálkodtak a gyerekek. Egyik csapat az alakuló iskolakertben tevékenykedett, megtervezték az ágyásokat, ástak, a következő csoportok növényeket ültettek a magas ágyásokba, és rendbe tették a virágoskertet. A dekorációs állomáson őszi dekorációk készültek az iskola bejárata elé és az aulába. A „ Mozdulj a klímáért”jegyében az almával foglalkoztunk,  élőképet alkottunk, népszerűsítettük a helyi gyümölcsök fogyasztását, a kerékpáros közlekedést.

A negyedik állomás az Európai diáksport nap köré szerveződött. Testnevelő kollégáink fantasztikus akadálypályát készítettek a tornaterembe és az udvarra. A gyerekek örömmel küzdöttek a feladatokkal, és önmagukat legyőzve teljesítették a pályát. A program végén elégedetten nyugtáztuk, hogy a tervezett feladatait minden diák lelkesen teljesítette. Köszönjük a szülők segítségét is, akik aktívan bekapcsolódtak a programba, és ötleteikkel segítették annak megvalósulását.
C:\Users\tanulo\Desktop\KÉPEK 2018-19\2018.09.27. iskolanyitogató\DSCF9876.JPGC:\Users\tanulo\Desktop\KÉPEK 2018-19\2018.09.27. iskolanyitogató\DSCF9882.JPGC:\Users\tanulo\Desktop\KÉPEK 2018-19\2018.09.27. iskolanyitogató\DSCF9880.JPG
Megjegyzés 0   |    Nyomtatóbarát változat  LAN_NEWS_24

Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezned. Jelentkezz be, vagy kattints ide a regisztrációhoz